Race Results for…
KEYSTONE STATE TRIATHLONS

August 28, 2016 presented by Mid-Atlantic Timing and timed by Mid Atlantic Timing
Participants:
208
Last Updated:
8/30/2016 7:39:44 AM
Stats

Leaderboards

SPRINT

Male - Overall
Bib Name Gun Elapsed City Age
1 117 MARTIN OWENS 01:26:58 SELINSGROVE 47
2 79 MICHAEL BUPP 01:29:37 GARDNERS 44
3 134 ERIC SWEENEY 01:30:24 HARRISBURG 39
Female - Overall
Bib Name Gun Elapsed City Age
1 141 SHARI WATSON 01:39:20 MECHANICSBURG 44
2 113 SHANNON MULCAHY 01:41:46 YORK 23
3 136 RACHEL THOMAS 01:42:10 MEQUON 22

OLYMPIC

Male - Overall
Bib Name Gun Elapsed City Age
1 7 JOSHUA CONE 02:20:05 STATE COLLEGE 33
2 30 GREG JOHNSON 02:21:39 DILLSBURG 24
3 220 PAYNE PACHUDA 02:24:21 17
Female - Overall
Bib Name Gun Elapsed City Age
1 222 JENNIFER SMITH 02:36:04 BALTIMORE 46
2 36 LINDSAY LEIGH 02:36:08 HARRISBURG 37
3 223 DEBORAH BATTAGLIA 02:49:19 48

OLYMPIC RELAY

Male - Overall
Bib Name Gun Elapsed City Age
1 68 JOHN ZEIGLER 02:46:23 MECHANICSBURG 47
2 668 NICHOLAS BERRA 00:00:00 47
3 568 KEN TONER 00:00:00 42
Female - Overall
Bib Name Gun Elapsed City Age
1 67 RHODA SHIRK 03:05:06 LANCASTER 28
2 235 LAURA SCADUTO 03:09:08 WASHINGTON 29
3 567 KAYLEIGH SNYDER 00:00:00 24

SPRINT RELAY

Male - Overall
Bib Name Gun Elapsed City Age
1 214 MATT KAAG 01:43:04 HERSHEY 40
2 648 MATT SILVIS 00:00:00 40
3 647 RUSSELL SCADUTO 00:00:00 61
Female - Overall
Bib Name Gun Elapsed City Age
1 547 KRISTIE LAWLER 00:00:00 38
2 548 KIM SANCHEZ 00:00:00 41
3 147 LAURA SCADUTO 00:00:00 0

SUPER SPRINT

Male - Overall
Bib Name Gun Elapsed City Age
1 168 ANDREW MARK 00:52:39 PITTSTON 22
2 159 INGO GULDE 00:54:07 MECHANICSBURG 39
3 154 MICHAEL COVOLUS 00:55:51 GLEN MILLS 28
Female - Overall
Bib Name Gun Elapsed City Age
1 179 JOCELYN SHILLING 00:53:51 SAYLORSBURG 55
2 189 MINDY YARD 00:54:11 HANOVER 36
3 217 JOSIE VITALE 00:58:45 36

DUATHLON

Male - Overall
Bib Name Gun Elapsed City Age
1 202 LEO MILLER 01:30:28 DOVER 46
2 197 CABELL GREENWOOD 01:38:37 COLUMBIA 60
3 199 ANTHONY HOOVER 01:39:46 MECHANICSBURG 33
Female - Overall
Bib Name Gun Elapsed City Age
1 234 ANDREA NEAL 01:46:19 49
2 196 EVELYN EGIZI 01:51:30 SILVER SPRING 58
3 205 WENDY SHAVER 01:57:17 ENOLA 46

Overall Results

Tip: Slide the results table left and right to view more.
71 entrants …
SPRINT Results
Penalty Division Div Place Name Bib Total Time Swim T1 Bike T2 Run Age Gender Age Place Gender Place
00:00:00 SPRINT 1 MARTIN OWENS 117 01:26:58 00:13:59 00:01:26 00:50:20 00:00:51 00:20:20 47 M O/A 1
00:00:00 SPRINT 2 MICHAEL BUPP 79 01:29:37 00:14:36 00:00:50 00:53:32 00:00:16 00:20:22 44 M O/A 2
00:00:00 SPRINT 3 ERIC SWEENEY 134 01:30:24 00:11:26 00:01:17 00:56:02 00:00:53 00:20:44 39 M O/A 3
00:00:00 SPRINT 4 TJ JORDAN 98 01:35:00 00:13:21 00:00:35 00:54:46 00:00:27 00:25:48 48 M 1 4
00:00:00 SPRINT 5 BEN PARRY 211 01:38:03 00:19:14 00:00:32 00:57:26 00:00:36 00:20:14 35 M 1 5
00:00:00 SPRINT 6 SHARI WATSON 141 01:39:20 00:14:50 00:00:57 01:00:24 00:00:37 00:22:30 44 F O/A 1
00:00:00 SPRINT 7 MATTHEW SMITH 132 01:39:44 00:20:20 00:00:55 00:54:29 00:00:46 00:23:12 30 M 1 6
00:00:00 SPRINT 8 ERIK JUENGLING 99 01:40:46 00:13:16 00:02:05 01:03:23 00:01:02 00:20:57 15 M 1 7
00:00:00 SPRINT 9 SETH LEPLEY 104 01:41:15 00:13:11 00:01:46 00:58:17 00:01:28 00:26:30 34 M 2 8
00:00:00 SPRINT 10 SHANNON MULCAHY 113 01:41:46 00:12:28 00:01:02 00:58:26 00:00:49 00:28:59 23 F O/A 2
00:00:00 SPRINT 11 RACHEL THOMAS 136 01:42:10 00:14:04 00:00:38 01:07:33 00:00:54 00:18:58 22 F O/A 3
00:00:00 SPRINT 12 SCOTT PERSCHKE 119 01:42:15 00:15:35 00:01:22 01:00:14 00:00:54 00:24:09 54 M 1 9
00:00:00 SPRINT 13 DAN MAY 110 01:42:17 00:16:29 00:01:03 01:03:00 00:00:35 00:21:08 34 M 3 10
00:00:00 SPRINT 14 JAMES WOLGEMUTH 145 01:43:10 00:18:55 00:00:55 00:58:38 00:00:52 00:23:48 35 M 2 11
00:00:00 SPRINT 15 JOHN BOYER 73 01:43:18 00:15:19 00:00:48 00:58:56 00:00:50 00:27:23 36 M 3 12
00:00:00 SPRINT 16 JEFF BRECKENMAKER 74 01:43:39 00:15:12 00:01:23 01:00:31 00:00:54 00:25:36 38 M 4 13
00:00:00 SPRINT 17 MARK BRINSER 75 01:43:44 00:18:23 00:01:16 00:58:02 00:01:25 00:24:35 32 M 4 14
00:00:00 SPRINT 18 KEN LOUCKS 106 01:43:47 00:15:33 00:01:32 01:01:58 00:01:00 00:23:41 48 M 2 15
00:00:00 SPRINT 19 FREDERICK FLESZLER 88 01:44:35 00:16:17 00:01:21 01:01:21 00:00:36 00:24:58 40 M 1 16
00:00:00 SPRINT 20 BRANDON PEIFFER 118 01:45:01 00:14:31 00:01:01 01:00:39 00:01:12 00:27:36 33 M 5 17
00:00:00 SPRINT 21 BRADY MADDOX 107 01:45:12 00:14:45 00:01:38 01:05:11 00:00:33 00:23:02 38 M 5 18
00:00:00 SPRINT 22 KEVIN BARRICK 70 01:45:47 00:11:46 00:02:10 01:04:00 00:01:14 00:26:35 42 M 2 19
00:00:00 SPRINT 23 MERRILL SHOWERS 128 01:48:13 00:16:41 00:02:28 01:03:50 00:01:47 00:23:25 55 M 1 20
00:00:00 SPRINT 24 REBECCA ALLGEIER 69 01:48:51 00:17:14 00:00:55 01:01:40 00:01:10 00:27:50 55 F 1 4
00:00:00 SPRINT 25 GREGORY ELWOOD 86 01:50:09 00:17:02 00:01:32 01:05:33 00:00:54 00:25:05 34 M 6 21
00:00:00 SPRINT 26 JEB TOWNSEND 137 01:50:45 00:17:34 00:01:06 01:06:41 00:00:47 00:24:35 31 M 7 22
00:00:00 SPRINT 27 ALEX DAVIS 81 01:51:23 00:16:49 00:03:13 01:06:06 00:00:40 00:24:32 25 M 1 23
00:00:00 SPRINT 28 TIMOTHY BASOM 71 01:52:15 00:18:26 00:02:04 01:02:17 00:01:24 00:28:02 32 M 8 24
00:00:00 SPRINT 30 SUSAN CAPPELLI 80 01:52:53 00:17:39 00:01:30 01:04:52 00:00:48 00:28:02 45 F 1 6
00:00:00 SPRINT 31 STEPHANIE RICHARD 120 01:55:03 00:17:34 00:02:22 01:04:12 00:02:14 00:28:39 36 F 1 7
00:00:00 SPRINT 32 TIM MIRRA 112 01:55:33 00:18:27 00:02:06 01:05:52 00:00:29 00:28:37 31 M 9 25
00:00:00 SPRINT 33 MARGARET HAZLETT 95 01:55:55 00:14:18 00:01:29 01:09:24 00:01:24 00:29:18 50 F 2 8
00:00:00 SPRINT 34 DAVID SEIBEL 126 01:57:27 00:20:10 00:03:48 01:07:00 00:01:09 00:25:17 54 M 2 26
00:00:00 SPRINT 35 ANNE BROZOSKIE 77 01:57:37 00:15:27 00:01:24 01:13:14 00:00:55 00:26:36 43 F 1 9
00:00:00 SPRINT 36 LYNN MARTIN 109 01:58:00 00:21:06 00:01:27 01:07:38 00:01:15 00:26:32 60 F 1 10
00:00:00 SPRINT 37 DANA WLAZLOWSKI 143 01:59:27 00:16:51 00:02:37 01:13:21 00:01:16 00:25:20 32 F 1 11
00:00:00 SPRINT 38 JEREMY KING 101 01:59:28 00:21:42 00:02:36 01:06:01 00:02:00 00:27:07 35 M 6 27
00:00:00 SPRINT 39 RONALD MYER 114 02:01:07 00:18:59 00:02:12 01:08:41 00:01:09 00:30:04 47 M 3 28
00:00:00 SPRINT 40 BRANDON BRZEZINSKI 78 02:01:15 00:17:34 00:06:33 01:13:04 00:02:28 00:21:34 24 M 1 29
00:00:00 SPRINT 41 JAMES RYAN 122 02:01:53 00:17:45 00:02:55 01:10:25 00:02:30 00:28:16 51 M 3 30
00:00:00 SPRINT 42 TODD VERNON 139 02:02:27 00:21:06 00:01:50 01:07:02 00:02:09 00:30:19 29 M 2 31
00:00:00 SPRINT 43 GREG LITTRELL 105 02:02:34 00:16:46 00:03:20 01:10:55 00:02:02 00:29:28 48 M 4 32
00:00:00 SPRINT 44 DAVID SCHOTT 124 02:02:57 00:19:05 00:01:22 01:13:47 00:00:49 00:27:52 32 M 10 33
00:00:00 SPRINT 45 ADAM SIMKO 130 02:03:08 00:19:17 00:02:25 01:13:33 00:01:08 00:26:44 24 M 2 34
00:00:00 SPRINT 46 ANTHONY GREENHOLT 93 02:03:20 00:22:56 00:02:17 01:07:28 00:02:08 00:28:29 53 M 4 35
00:00:00 SPRINT 47 FALON DOUTRICH 84 02:04:32 00:16:33 00:02:35 01:16:30 00:01:14 00:27:38 27 F 1 12
00:00:00 SPRINT 48 JACQUELYN MADDOX 108 02:04:43 00:16:29 00:02:51 01:25:11 00:00:42 00:19:27 35 F 2 13
00:00:00 SPRINT 49 KAREN GOOD 92 02:06:20 00:17:51 00:01:47 01:13:26 00:00:46 00:32:29 29 F 2 14
00:00:00 SPRINT 50 DAVID GILL-BOUCHER 91 02:07:44 00:21:00 00:02:49 01:09:02 00:01:23 00:33:28 48 M 5 36
00:00:00 SPRINT 51 KATHRYN SCOURBY 125 02:08:34 00:19:15 00:01:32 01:12:15 00:01:19 00:34:12 58 F 2 15
71 entrants …

Winners

Tip: Slide the results table left and right to view more.
Overall
Penalty Division Div Place Name Bib Total Time Swim T1 Bike T2 Run Age Gender Age Place Gender Place
00:00:00 SPRINT 1 MARTIN OWENS 117 01:26:58 00:13:59 00:01:26 00:50:20 00:00:51 00:20:20 47 M O/A 1
00:00:00 SPRINT 2 MICHAEL BUPP 79 01:29:37 00:14:36 00:00:50 00:53:32 00:00:16 00:20:22 44 M O/A 2
00:00:00 SPRINT 3 ERIC SWEENEY 134 01:30:24 00:11:26 00:01:17 00:56:02 00:00:53 00:20:44 39 M O/A 3
00:00:00 SPRINT 6 SHARI WATSON 141 01:39:20 00:14:50 00:00:57 01:00:24 00:00:37 00:22:30 44 F O/A 1
00:00:00 SPRINT 10 SHANNON MULCAHY 113 01:41:46 00:12:28 00:01:02 00:58:26 00:00:49 00:28:59 23 F O/A 2
00:00:00 SPRINT 11 RACHEL THOMAS 136 01:42:10 00:14:04 00:00:38 01:07:33 00:00:54 00:18:58 22 F O/A 3
1 - 19
Penalty Division Div Place Name Bib Total Time Swim T1 Bike T2 Run Age Gender Age Place Gender Place
00:00:00 SPRINT 8 ERIK JUENGLING 99 01:40:46 00:13:16 00:02:05 01:03:23 00:01:02 00:20:57 15 M 1 7
00:00:00 SPRINT 58 AIDAN FRYAR 89 02:15:22 00:12:48 00:03:50 01:18:28 00:01:47 00:38:28 17 M 2 42
00:00:00 SPRINT 54 CAMRYN VILA 140 02:10:33 00:14:02 00:01:20 01:21:06 00:00:29 00:33:35 16 F 1 16
20 - 24
Penalty Division Div Place Name Bib Total Time Swim T1 Bike T2 Run Age Gender Age Place Gender Place
00:00:00 SPRINT 40 BRANDON BRZEZINSKI 78 02:01:15 00:17:34 00:06:33 01:13:04 00:02:28 00:21:34 24 M 1 29
00:00:00 SPRINT 45 ADAM SIMKO 130 02:03:08 00:19:17 00:02:25 01:13:33 00:01:08 00:26:44 24 M 2 34
25 - 29
Penalty Division Div Place Name Bib Total Time Swim T1 Bike T2 Run Age Gender Age Place Gender Place
00:00:00 SPRINT 27 ALEX DAVIS 81 01:51:23 00:16:49 00:03:13 01:06:06 00:00:40 00:24:32 25 M 1 23
00:00:00 SPRINT 42 TODD VERNON 139 02:02:27 00:21:06 00:01:50 01:07:02 00:02:09 00:30:19 29 M 2 31
00:00:00 SPRINT 69 MITCH MILLER 111 02:27:03 00:17:04 00:02:37 01:35:17 00:00:42 00:31:22 26 M 3 49
00:00:00 SPRINT 47 FALON DOUTRICH 84 02:04:32 00:16:33 00:02:35 01:16:30 00:01:14 00:27:38 27 F 1 12
00:00:00 SPRINT 49 KAREN GOOD 92 02:06:20 00:17:51 00:01:47 01:13:26 00:00:46 00:32:29 29 F 2 14
00:00:00 SPRINT 68 HANNAH LARKIN 102 02:26:44 00:16:14 00:02:32 01:30:39 00:01:48 00:35:28 26 F 3 20
30 - 34
Penalty Division Div Place Name Bib Total Time Swim T1 Bike T2 Run Age Gender Age Place Gender Place
00:00:00 SPRINT 7 MATTHEW SMITH 132 01:39:44 00:20:20 00:00:55 00:54:29 00:00:46 00:23:12 30 M 1 6
00:00:00 SPRINT 9 SETH LEPLEY 104 01:41:15 00:13:11 00:01:46 00:58:17 00:01:28 00:26:30 34 M 2 8
00:00:00 SPRINT 13 DAN MAY 110 01:42:17 00:16:29 00:01:03 01:03:00 00:00:35 00:21:08 34 M 3 10
00:00:00 SPRINT 17 MARK BRINSER 75 01:43:44 00:18:23 00:01:16 00:58:02 00:01:25 00:24:35 32 M 4 14
00:00:00 SPRINT 20 BRANDON PEIFFER 118 01:45:01 00:14:31 00:01:01 01:00:39 00:01:12 00:27:36 33 M 5 17
00:00:00 SPRINT 37 DANA WLAZLOWSKI 143 01:59:27 00:16:51 00:02:37 01:13:21 00:01:16 00:25:20 32 F 1 11
00:00:00 SPRINT 59 JESSICA TOWNSEND 138 02:17:18 00:19:13 00:02:00 01:22:19 00:01:21 00:32:23 32 F 2 17
00:00:00 SPRINT 62 KIRSTEN RICHTER 121 02:19:47 00:16:57 00:02:37 01:21:33 00:01:49 00:36:49 34 F 3 18
35 - 39
Penalty Division Div Place Name Bib Total Time Swim T1 Bike T2 Run Age Gender Age Place Gender Place
00:00:00 SPRINT 5 BEN PARRY 211 01:38:03 00:19:14 00:00:32 00:57:26 00:00:36 00:20:14 35 M 1 5
00:00:00 SPRINT 14 JAMES WOLGEMUTH 145 01:43:10 00:18:55 00:00:55 00:58:38 00:00:52 00:23:48 35 M 2 11
00:00:00 SPRINT 15 JOHN BOYER 73 01:43:18 00:15:19 00:00:48 00:58:56 00:00:50 00:27:23 36 M 3 12
00:00:00 SPRINT 16 JEFF BRECKENMAKER 74 01:43:39 00:15:12 00:01:23 01:00:31 00:00:54 00:25:36 38 M 4 13
00:00:00 SPRINT 21 BRADY MADDOX 107 01:45:12 00:14:45 00:01:38 01:05:11 00:00:33 00:23:02 38 M 5 18
00:00:00 SPRINT 31 STEPHANIE RICHARD 120 01:55:03 00:17:34 00:02:22 01:04:12 00:02:14 00:28:39 36 F 1 7
00:00:00 SPRINT 48 JACQUELYN MADDOX 108 02:04:43 00:16:29 00:02:51 01:25:11 00:00:42 00:19:27 35 F 2 13
40 - 44
Penalty Division Div Place Name Bib Total Time Swim T1 Bike T2 Run Age Gender Age Place Gender Place
00:00:00 SPRINT 19 FREDERICK FLESZLER 88 01:44:35 00:16:17 00:01:21 01:01:21 00:00:36 00:24:58 40 M 1 16
00:00:00 SPRINT 22 KEVIN BARRICK 70 01:45:47 00:11:46 00:02:10 01:04:00 00:01:14 00:26:35 42 M 2 19
00:00:00 SPRINT 53 NEAL YINGLING 146 02:09:36 00:21:06 00:02:41 01:09:16 00:01:27 00:35:04 43 M 3 38
00:00:00 SPRINT 35 ANNE BROZOSKIE 77 01:57:37 00:15:27 00:01:24 01:13:14 00:00:55 00:26:36 43 F 1 9
45 - 49
Penalty Division Div Place Name Bib Total Time Swim T1 Bike T2 Run Age Gender Age Place Gender Place
00:00:00 SPRINT 4 TJ JORDAN 98 01:35:00 00:13:21 00:00:35 00:54:46 00:00:27 00:25:48 48 M 1 4
00:00:00 SPRINT 18 KEN LOUCKS 106 01:43:47 00:15:33 00:01:32 01:01:58 00:01:00 00:23:41 48 M 2 15
00:00:00 SPRINT 39 RONALD MYER 114 02:01:07 00:18:59 00:02:12 01:08:41 00:01:09 00:30:04 47 M 3 28
00:00:00 SPRINT 43 GREG LITTRELL 105 02:02:34 00:16:46 00:03:20 01:10:55 00:02:02 00:29:28 48 M 4 32
00:00:00 SPRINT 50 DAVID GILL-BOUCHER 91 02:07:44 00:21:00 00:02:49 01:09:02 00:01:23 00:33:28 48 M 5 36
00:00:00 SPRINT 30 SUSAN CAPPELLI 80 01:52:53 00:17:39 00:01:30 01:04:52 00:00:48 00:28:02 45 F 1 6
00:00:00 SPRINT 66 MARBIE TARBURTON 135 02:24:01 00:18:56 00:02:20 01:24:08 00:00:31 00:38:05 46 F 2 19
50 - 54
Penalty Division Div Place Name Bib Total Time Swim T1 Bike T2 Run Age Gender Age Place Gender Place
00:00:00 SPRINT 12 SCOTT PERSCHKE 119 01:42:15 00:15:35 00:01:22 01:00:14 00:00:54 00:24:09 54 M 1 9
00:00:00 SPRINT 34 DAVID SEIBEL 126 01:57:27 00:20:10 00:03:48 01:07:00 00:01:09 00:25:17 54 M 2 26
00:00:00 SPRINT 41 JAMES RYAN 122 02:01:53 00:17:45 00:02:55 01:10:25 00:02:30 00:28:16 51 M 3 30
00:00:00 SPRINT 46 ANTHONY GREENHOLT 93 02:03:20 00:22:56 00:02:17 01:07:28 00:02:08 00:28:29 53 M 4 35
00:00:00 SPRINT 60 CARL STAICO 133 02:17:57 00:15:44 00:02:36 01:25:01 00:02:59 00:31:35 54 M 5 43
00:00:00 SPRINT 33 MARGARET HAZLETT 95 01:55:55 00:14:18 00:01:29 01:09:24 00:01:24 00:29:18 50 F 2 8
55 - 59
Penalty Division Div Place Name Bib Total Time Swim T1 Bike T2 Run Age Gender Age Place Gender Place
00:00:00 SPRINT 23 MERRILL SHOWERS 128 01:48:13 00:16:41 00:02:28 01:03:50 00:01:47 00:23:25 55 M 1 20
00:00:00 SPRINT 61 RANDY SMITH 131 02:19:34 00:24:30 00:04:27 01:12:04 00:01:41 00:36:50 58 M 2 44
00:00:00 SPRINT 24 REBECCA ALLGEIER 69 01:48:51 00:17:14 00:00:55 01:01:40 00:01:10 00:27:50 55 F 1 4
00:00:00 SPRINT 51 KATHRYN SCOURBY 125 02:08:34 00:19:15 00:01:32 01:12:15 00:01:19 00:34:12 58 F 2 15
60 - 64
Penalty Division Div Place Name Bib Total Time Swim T1 Bike T2 Run Age Gender Age Place Gender Place
00:00:00 SPRINT 63 ART MESSERSMITH 228 02:20:12 00:22:35 00:01:57 01:26:46 00:00:38 00:28:13 63 M 1 45
00:00:00 SPRINT 36 LYNN MARTIN 109 01:58:00 00:21:06 00:01:27 01:07:38 00:01:15 00:26:32 60 F 1 10
65 - 69
Penalty Division Div Place Name Bib Total Time Swim T1 Bike T2 Run Age Gender Age Place Gender Place
00:00:00 SPRINT 56 BLAINE FEESER 87 02:11:16 00:20:17 00:02:58 01:12:49 00:01:50 00:33:21 66 M 1 40
00:00:00 SPRINT 70 OTTO KAUSCH 100 02:28:04 00:22:08 00:01:45 01:12:34 00:01:56 00:49:38 66 M 2 50
70 - 98
Penalty Division Div Place Name Bib Total Time Swim T1 Bike T2 Run Age Gender Age Place Gender Place

Race Info

Participants:
208
Last Updated:
8/30/2016 7:39:44 AM
Tip: Slide the results table left and right to view more.

Search for Name, Bib, City, State or Team
in the field above… by clicking the icon below…

Race Statistics

SPRINT - 71


Male
Total Finishers Avg Pace
52 00:00

Female
Total Finishers Avg Pace
19 00:00

OLYMPIC - 70


Male
Total Finishers Avg Pace
50 00:00

Female
Total Finishers Avg Pace
20 00:00

OLYMPIC RELAY - 3


Male
Total Finishers Avg Pace
1 00:00

Female
Total Finishers Avg Pace
2 00:00

SPRINT RELAY - 1


Male
Total Finishers Avg Pace
1 00:00

Female
Total Finishers Avg Pace
0 00:00

SUPER SPRINT - 47


Male
Total Finishers Avg Pace
30 00:00

Female
Total Finishers Avg Pace
17 00:00

DUATHLON - 17


Male
Total Finishers Avg Pace
11 00:00

Female
Total Finishers Avg Pace
6 00:00
This event was timed using RM Timing Systems
Take control of your event

Have a question or need to make a correction?

Submit a Result Correction